prev next

Choinka dla dzieci!

Udostępnij:
12.11.2018r

Magiczny okres

Gdy pogoda za oknem robi się coraz bardziej mroźna, wiedz że nieubłaganie zbliżają się magiczny czas jakim są Święta Bożego Narodzenia. To szczególny okres, w którym możemy sprawić ogromną frajdę naszym pociechom, organizując niezapomnianą choinkę dla dzieci.

Dla kogo?

Rok rocznie organizujemy kilkadziesiąt integracyjnych choinek dla dzieci. Scenariusz naszej zabawy jest prosty: zapewniamy niezbędną dekorację sali, organizujemy atrakcje dla dzieci w trakcie eventu choinkowego w zależności od wybranej stylizacji choinkowej, uwieńczeniem choinki dla dzieci jest wizyta Świętego Mikołaja, który wszystkich uczestników obdarowuje prezentami. Naszymi klientami są: firmy, instytucje, szkoły, domy kultury, świetlice.

Gdzie organizowane są choinki dla dzieci?

Zabawy choinkowe organizujemy zarówno w miejscu wskazanym przez klienta, jak również pomagamy w dobrze odpowiedniego miejsca. Choinki dla dzieci organizujemy na terenie całej Polski.

Nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy 8 niesamowitych bajkowych stylizacji:

Świąteczne spotkanie z Olafem

Zapraszamy do Krainy Lodu! Wspólnie z postaciami Elzy oraz bałwanka Olafa spróbujemy rozbawić publiczność i poczuć magiczną atmosferę. To będzie niesamowita przygoda połączona z aktywną zabawą razem z maskotkami w oprawie scenariuszy nawiązujących do popularnej bajki! Zapraszamy do wspólnej zabawy, uwieńczeniem której będzie wizyta Świętego Mikołaja!

Świąteczne Spotkanie z Olafem

Choinka dla dzieci w Białymstoku

Przykładowe konkursy:
– Gdzie jest Olaf?
– Tańce z Olafem i Elzą
– Lodowy Berek
– Elzowe malowanie twarzy

Piracka Choinka w Nibylandii

Zapraszamy wszystkie dzieci do magicznej krainy – Nibylandii! Nasz dzielny kapitan, sprawdzi czy wśród was są prawdziwi śmiałkowie godni wypłynięcia na nieznane wody w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Czekać was będzie niesamowita przygoda na pirackim statku, wiele niespodziewanych zadań oraz wspólne łamigłówki. Jak widzicie, drodzy żeglarze, miejsce to jest magiczne, więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do wspólnej, pełnej humoru i niespodzianek zabawy.

Piracka Choinka w Nibylandii

Choinka dla dzieci w Bielsku Podlskim

Przykładowe konkursy:
– Poszukiwanie zaginionego skarbu
– Pokładowe tańce
– Węzeł bosmana
– Piracka skrzynia skarbów
– Opaska pirata

Świąteczna zabawa z Sidem

Energiczna, pozytywnie zakręcona zabawa choinkowa! Nie tylko odwiedzi nas przyjazny, roztargniony Sid, ale również dwójka jego przyjaciół: przesympatyczna Brzoskwinka oraz niesamowity, szalony Wiewiór – Scrat! Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję aby przenieść się w Epokę Lodowcową – nie pozostaną tam jednak same! Ich przewodnikami będą nasze maskotki, które sprytnie pomogą dzieciom sprostać zadaniom, przygotowanym przez mamuty: Mańka oraz Elę! Zwieńczeniem wspólnej zabawy będzie wizyta Świętego Mikołaja, który również będzie miał do dzieci kilka pytań.

Przykładowe konkursy:
– Zwinne Oposy
– W pogoni za mleczykiem
– Nakarm Mamuta
– Przebiegły Tygrys
– Śladami Mamuta

Choinkowa przygoda z Mają

„Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają, wszyscy Maję znają i kochają …” – dlatego też chcemy zaprosić najmłodszych oraz ich rodziców na niesamowitą, świąteczną zabawę właśnie z Mają, która przybędzie do nas wraz ze swoimi przyjaciółmi: Guciem i konikiem polnym Filipem. Na pewno na naszej Choince nie zabraknie wspólnych tańców, zabaw oraz haseł zachęcających do bycia pracowitym jak pszczółka! Na naszym spotkaniu nie może również zabraknąć Świętego Mikołaja, który chętnie rozda zasłużone prezenty!

Choinkowa Przygoda z Mają

Choinka dla dzieci w Suwałkach

Przykładowe konkursy:
– Wyścig ślimaków
– Sprytne biedronki
– Pracowita pszczółka
– Kształty
– Stonoga

Gumijagodowa Choinka

Zachęcamy oraz zapraszamy wszystkie dzieci wraz z ich rodzicami na wspaniałą zabawę podczas Gumijagodowej Choinki! Zapewniamy, że będzie to spotkanie nie tylko z tytułowymi bohaterami, którzy przybędą do nas aby wspólnie przeżywać ten magiczny, świąteczny czas, ale również z najważniejszym gościem, który na pewno tego dnia odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci na naszej choince – Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Gumisie, które będą nam towarzyszyły przez cały czas trwania zabawy choinkowej, wprowadzą wszystkich w niesamowity, bajkowy nastrój, dzięki któremu Gumijagodowa choinka stanie się niezapomnianym przeżyciem i wspomnieniem.

 Gumijagodowa Choinka

Choinka dla dzieci w Mońkach

Przykładowe konkursy:
– Tajemnicze odciski stóp
– Slalom Gumisia
– Krzak Gumijagód
– Twórczy Gumiś
– Tajemnica soku z Gumijagód

Choinka w zaczarowanym lesie

„Choinka w Zaczarowanym Lesie” to niezapomniany scenariusz zabawy choinkowej! Uczestników czeka wyśmienita przygoda z naszymi świątecznymi gośćmi: przyjaznym Misiem oraz zawsze wesołym Tygrysem! Nasi bohaterowie na pewno zaprzyjaźnią się ze wszystkimi uczestnikami naszej świątecznej zabawy. W ten magiczny czas zaproponują również liczne atrakcje, konkursy i zadania, przy których wykonaniu dzieci będą mogły liczyć na niebanalne pomysły maskotek! Oczywiście po wyśmienitej zabawie zaprosimy wszystkich na spotkanie z jakże wyczekiwanym gościem – Świętym Mikołajem!

Przykładowe konkursy:
– Polowanie na miodek
– Skakanie z Tygrysem
– Ogonek Osiołka
– Ogródek Królika
– Podchwytliwe zagadki Pana Sowy

Smerfna Choinka

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na niesamowitą „Smerfną choinkę” w kolorze niebieskim. Podczas wspólnej zabawy dzieci będą miały okazję spotkać się z niesamowitymi postaciami Smerfów, które wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój. Zdradzą także pewne tajemnice Wioski Smerfów oraz przedstawią pokrótce jej mieszkańców. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę przy różnych konkurencjach: wyścigach, łamigłówkach, tańcach i wielu innych. Możemy liczyć oczywiście na pomoc Smerfów, które chętnie podadzą swą pomocną dłoń małym uczestnikom tej doskonałej zabawy. Po wszystkich grach i przygodach nasi niebiescy przyjaciele zorganizują niezapomniane spotkanie z osobą, na którą dzieci szczególnie czekają – z Mikołajem.

Smerfna Choinka

Choinka dla dzieci w Warszawie

Przykładowe konkursy:
– Rozgrzewka ze Smerfami
– Smerfuj się kto może!
– Główka pracuje
– Polowanie na smerfojagody
– Smerfnij gola!

Podróż do Galii

Poznajecie Asterixa i Obelixa? Mamy zaszczyt zaprosić zarówno dzieci jak i dorosłych na niezwykłą, pełną emocji, przygody zabawę choinkową z Asterixem i Obelixem. Sympatyczne postacie pojawią się na tym wyjątkowym evencie i zabiorą dzieci na igrzyska olimpijskie, zatańczą egipski taniec oraz spotkają się z najważniejszą osobistością w tym dniu, Mikołajem. Galowie zdradzą tajemnicę wytwarzania magicznego napoju, opowiedzą o ciągłych walkach z Rzymianami, pokażą również jak w kilka minut zbudować piramidę. Podczas doskonałej zabawy na pewno zawiążą się wyjątkowe przyjaźnie. Dzięki otwartości dzieci i dorosłych Galowie poczują magię Świąt.

Podróż do Galii

Choinka dla dzieci w Łodzi

Przykładowe konkursy:
– Magiczny napój Galów
– Egipska piramida
– Siłomierz
– Galijskie tańce
– W drodze do Galii

Kontakt

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Chętnie i szczegółowo odpowiemy na Twoje pytania.

Anita Kazberuk Bartosz Czapliński
Event Manager Event Manager
tel.kom. 883 952 222 tel.kom. 883 962 223
a.kazberuk[at]fastevent.pl b.czaplinski[at]fastevent.pl
 

Dbamy o detale i wysoką jakość naszych usług

Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz interesująca oferta
– świadczy o tym coraz szersze grono klientów, korzystających z naszych usług.

Więcej

Zaufali nam

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych zleceniodawców
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci

Facebook