Organizacja imprez i eventów, wynajem dmuchańców – Białystok

Fast Event

Od tego wszystko się zaczęło…

Był rok 2005, a w głowie pojawiła się wizja rozwoju poziomu rozrywki w regionie. Początkową inspiracją były quady i tak powstał FASTQUAD. Nikt wtedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy, jak prężną, stabilną marką stanie się nieduża firma wynajmująca te szybkie pojazdy. Z biegiem czasu powstawały kolejne coraz to ciekawsze pomysły. Ludzie nie dowierzali, kiedy ekipa FASTQUAD w niedługim czasie stworzyła największe pole do gry w paintballa na Podlasiu, a za chwilę zaczęła podbijać serca prowadzeniem imprez firmowych. Jak się okazało, to był kolejny strzał w dziesiątkę.

Proces powstawania i rozwoju FAST EVENT

Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa było rozszerzenie zakresu świadczonych usług. Team buildingi, stylizacje, scenariusze, dmuchańce – wszystko co wydawało się być tak odległe, nagle stanęło przed Białostoczanami otworem. Firma rozwijała się błyskawicznie, a marka FASTQUAD stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży rozrywkowo-eventowej. Nasza ekipa zabierała ludzi na gorące Hawaje, pomagała w ujeżdżaniu byka na Dzikim Zachodzie, a także podbijała morskie statki obcych piratów. Nasza działalność zaczęła błyskawicznie się rozrastać. Krzysztof zatrudniał managerów, serwisantów, instruktorów, rozbudowywał magazyny, a także stale poszerzał flotę pojazdów z prawdziwego zdarzenia i tak od blisko 12 lat firma FASTQUAD cieszyła oczy wielu osób na imprezach, przemierzając setki tysięcy kilometrów rocznie na polskich drogach.

Zapraszamy do świata najlepszych eventów

Przyszedł 2017 – rok wielkich zmian. Transformacja miała być odważna i rewolucyjna – taka jak sam Krzysztof. Tak oto pojawiła się wizja stworzenia firmy FAST EVENT. Nowe logo, branding, świeższe spojrzenie na organizację imprez i eventów firmowych. Do dziś nasz potężny zakres działań oraz niezwykła dbałość o detale przekraczają wszelkie oczekiwania, tym samym zapewniając naszym klientom niezapomniane wrażenia. Profesjonalizm i perfekcja są u nas na porządku dziennym, dbamy o to, by każdy poczuł się dobrze obsłużony, a jego oczekiwania zostały spełnione. Już od pierwszej rozmowy aż do ostatniego uścisku dłoni chcemy, abyście czuli się jak najlepiej – jakby ktoś zabrał Was w swoją szaloną podróż do imprezowego zakątka, dotąd nikomu nieznanego. Doświadczenie zbierane przez lata sprawiło, że marka FAST EVENT stała się synonimem rzetelności i najwyższej jakości świadczonych usług. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mnogość sprawdzonych scenariuszy imprez oraz szeroki wybór różnorodnych urządzeń rekreacyjnych sprawiają, że jesteśmy liderem w organizacji największych eventów w regionie.

Zadzwońcie, napiszcie, przekonajcie się sami… Zapraszamy do świata eventu – FAST EVENT’u.

Niezapomniane wydarzenia tylko z FAST EVENT!

Zaplanujcie wspaniałą imprezę z naszą firmą eventową i cieszcie się dobrą zabawą. Jeżeli szukacie kogoś, kto zorganizuje wydarzenie na wysokim poziomie, to idealnie trafiliście. Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Specjalizujemy się w organizacji różnorodnych spotkań, które zapewniają niezapomniane doświadczenia firmom, dzieciom, rodzinom czy innym grupom.

Imprezy w plenerze dla firm

Zapewniamy profesjonalną organizację zabaw integracyjnych w plenerze, co stanowi świetne rozwiązanie dla firm. Nasze wydarzenia to doskonała okazja do budowania relacji w zespole, współpracy oraz świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki innowacyjnym pomysłom i zróżnicowanym aktywnościom gwarantujemy niezapomniane przeżycia wszystkim uczestnikom.

Eventy dla dzieci z zabawami i dmuchańcami

Organizujemy kolorowe, ciekawe i pełne energii eventy dla dzieci w Białymstoku lub pobliżu! Nasza oferta obejmuje szeroki wybór zabaw, animacji, gier oraz dmuchańców na wynajem, które zapewnią niezapomnianą zabawę na imprezach, festynach czy urodzinach. Bezpieczeństwo oraz radość dzieci są dla nas priorytetami, dlatego dbamy o każdy detal, żeby zapewnić im wyjątkowe doświadczenia pełne radości. Świadczymy wynajem dmuchańców w Białymstoku oraz okolicy, włączając w to różnorodne atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie. Skorzystajcie z naszych usług i sprawcie, by każde wydarzenie dla Waszych dzieci było pełne radości!

Biesiady i gry dla grup

Nie macie pomysłu na spotkanie grupowe? Lubicie nieszablonowe spędzanie czasu? Zorganizujcie razem z nami biesiadę pełną zabaw, konkursów i gier! Nasze eventy to doskonały sposób na integrację, relaks, a także uzyskanie świetnej atmosfery. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór atrakcji, które sprawią, że Wasza impreza będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Nie czekajcie! Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, a także żeby zaplanować najlepszy event dla Waszej firmy, rodziny, dzieci lub grupy. Razem stworzymy spotkanie, które przekroczy Państwa oczekiwania i zostanie zapamiętane na długo!

Pracownicy Fast Event

Impreza integracyjna FAST EVENT Folwark Nadawki, 01.12.2017

fot. Magdalena Antonowicz

 
Krzysztof Giro
Właściciel
Karol Bądziul
Event Manager
Piotr Dobrosz
Dział techniczny

Poznaj naszą ofertę

oferta
oferta
oferta
oferta

Dbamy o detale i wysoką jakość naszych usług

Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz interesująca oferta
– świadczy o tym coraz szersze grono klientów, korzystających z naszych usług.

Więcej

Zaufali nam

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych zleceniodawców
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci

Facebook