Witamy w świecie FAST EVENT’u

Udostępnij:
18.01.2018r

Witamy w świecie FAST EVENT’u

Nowa odsłona

FASTQUAD zmienia się w FAST EVENT! Uwieńczeniem kilku ostatnich miesięcy naszej pracy jest nowa odsłona wizerunkowa naszej firmy. W efekcie powstała również nowa odsłona naszej strony internetowej. Jednak bez obaw, zadbaliśmy o również o szczegóły, wpisując omyłkowo dawny adres naszej strony internetowej fastquad.pl zostaniemy przekierowani automatycznie do nowej witryny. Równolegle pracujemy nad przekierowaniem naszej dotychczasowej poczty elektronicznej do nowej domeny – maga, prawda? 🙂

Po co te zmiany?

FASTQUAD jak sama nazwa wskazuje, kojarzył się głównie z quadami, którymi już od kilku ładnych paru lat się po prostu nie zajmujemy. Spokojnie – jednego – najlepszego zostawiliśmy na pamiątkę szefowi 🙂 Wracając do sedna, pragnęliśmy, aby nasza firma poprzez nową identyfikację wizerunkową, kojarzyła się tym, w czym aktualnie się specjalizujemy, czyli eventami. Nasza działalność polega na organizacji rozrywki szerokiemu odbiorcy. Zabawa z naszą firmą rozpoczyna się już w wieku szkolnym poprzez organizację świątecznych choinek dla dzieci zimą oraz zabaw dla dzieci w wydaniu letnim, które organizujemy na naszych urządzeniach rekreacyjnych. Nastolatkowie mogą kojarzyć nas głównie z organizowanych przez nas rozgrywek paintballowych na terenie Białegostoku oraz naszej szalonej fotobudki, która uwieczniła nie jedną osiemnastkę! Nieco starszym nastolatkom organizujemy rozrywkę w formie organizacji imprez integracyjnych, pikników firmowych, pomagamy również w świętowaniu ważnych uroczystości z życia naszej społeczności lokalnej organizowanej przez Miasto Białystok i nie tylko… Stąd powstał w naszych głowach pomysł światu szeroko pojętego eventu… FAST EVENTU.

Co się zmieni?

Na początku nazwa. Od tej chwili nowa i na pewno wpadająca w ucho FAST EVENT.

Po drugie logo: w zupełnie nowej odsłonie. Proste i nawiązujące do regionu, z którego się wywodzimy.

Nowa strona internetowa – staraliśmy się poukładać naszą ofertę, tak aby była możliwie czytelna i jasna dla potencjalnego użytkownika. Dodatkowo postaraliśmy się, aby była w pełni mobilna, czyli dostępna na komórkach, tabletach i komputerach.

Nowa identyfikacja wizerunkowa. Małymi krokami wycofujemy nasze stare koszulki z logiem FASTQUAD, zmienimy również obrandowanie naszych samochodów, a nawet wizytówki.

Zmieni się również mały detal w nazwie naszej firmy – „FAST EVENT” zastąpi „FASTQUAD”, zaś pełne dane firmy brzmią następująco:

„FAST EVENT” Krzysztof Giro
ul. Szosa Knyszyńska 26 , 15-694 Białystok
NIP: 966-177-38-09

Jednocześnie informujemy, iż siedziba naszej firmy pozostaje w tym samym miejscu, a numer NIP pozostaje bez zmian. Konieczna będzie jednak zmiana nazwy jak w podano wyżej.

 

 
Dbamy o detale i wysoką jakość naszych usług

Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz interesująca oferta
– świadczy o tym coraz szersze grono klientów, korzystających z naszych usług.

Więcej
Zaufali nam
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych zleceniodawców
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci
klienci